Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2018 emelt informatika szobeli...

2018 emelt informatika szobeli: mi volt a huzott teteled cime es milyen feladatot adtak hozza?

Figyelt kérdés
Nagyon koszonom elore is a valaszokat, jo lenne egy picit tudni, milyen tetelek vannak!

2018. jún. 7. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

E-mail csatolmányok. Gyakorlati feladat volt, hogy küldjek képeket e-mailben egy címre. Lépjek be arra a címre és mutassam meg, hogy mit lehet a beérkezett állományokkal csinálni.


Előttem 2-en vizsgáztak, amit hallottam. Az egyik a könyvtár tételt húzta, általánosságban kellet beszélni róluk. A másik felelő meg az adatbázisokat húzta (felépítésük, hogy működnek..stb).

2018. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

16. Operáció rendszer feladatai


+ Példák


Illetve mutassa be: shell, kernel, interfész, op segédprogramok.

2018. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!!!!
2018. jún. 9. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációs technológiák és fejlődése.


Kérdező te mit húztál és hány % lesz?

2018. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom Neked is! Es hogy ment?

En csak kedden megyek. Az gyakorlatim 86%-os lett, igy halaistennek nem kell sok pont szobelin, de nem lenne rossz :)

2018. jún. 10. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon rosszul ment... 70%os lett az írás beli... Sose írtam ilyen rosszat(próba érettségim jobb volt jóval).


A szóbeli viszonylag jól ment.

2018. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aj, sajnalom, de remelem a szobelivel sikerul felhuznod!
2018. jún. 11. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Szerintetek mennyire pontoznak kedvesen? Szerintem a feleletem nem lett rossz, de egy két dolgot csak felületesen mondtam el, igaz vissza se kérdeztek azokra, teljesen más kérdéseket kaptam.

2018. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hu, kepzeljetek, kihuztam a szamitogep reszegyszegeit es azok jellemzoit. Be kellett mutatnom legalabb 4 periferiat es tulajdonkeppen ennyi. Annyira szerencsem volt.. elottem a nyomtatokat huztak, azert az nehez szerintem.


Velem kedvesek voltak, bar ez nem jelent semmit. Szerintem nem pontoznak annyira hidegszivuen, bar embere valogatja... nekem 5-6 kerdest tettek fel ebbol 4 a feleletem hibaibol volt, hogy tudom-e helyesbiteni, aztan meg megkerdeztek, mi az ami kimeneti es bemeneti periferia is. Nagyon kivancsi leszek, mire volt ez eleg.

2018. jún. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!