Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Köszépszintű informatika...

Viktor067 kérdése:

Köszépszintű informatika szóbeli tételek?

Figyelt kérdés
A kormányhivatalon keresztül érettségizek a szegedi Vasvári Pál szakiskolában és nemtudom honnan szerezzem meg a tételeket, vagy hogy készüljek a szóbeli vizsgára. Tudna valaki segíteni? Könyvet nincs időm szerezni, külföldi vagyok, internetes megoldást keresek.

2018. jún. 7. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Már le akartalak b...ni a "köszépszintű" miatt, de ha külföldi vagy, az más. Mindenesetre "középszintű" a helyes formája.


Az érettségi tételeket nem lehet előre tudni, azok mindig titkosak, és csak a vizsga előtt hirdetik ki. Tavalyi és régebbi tételsorokat viszont találhatsz a neten.


[link]


Azt azért megjegyezném, hogy Google biztos van a te országodban is. Ha ennyire nem értesz a számítógéphez, nem sok sikert jósolok neked a vizsgán.

2018. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maguk az érettségi tételek titkosak, és nem hirdetik ki őket a vizsga előtt sem. Azt a tételt fogod megismerni, amit épp kihúztál, és ott kell összerakni annak alapján, ahogy felkészültél a témakörből. Az IDEI témakörök listáját itt találod, ez a hivatalos forrás:

[link]

(A követelmények tavaly változtak utoljára, abból jó a 2017-es, a témakörökből mindig az aktuálisat kell nézni.)

2018. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annak a "köszépszintű"-nek semmi köze ahhoz, hogy külföldi vagyok, egyszerűen elütöttem a billentyűzeten, mindenesetre köszönöm a válaszokat :)
2018. jún. 8. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te, viszont én nem vagyok külföldi, és engem Egerbe osztottak be, én innen tanulok.

[link]


Te honnan tanulsz?

Az írásbelim 98% lett, így nagyon nem szeretném lerontani. :(

Kétségbe vagyok esve.

2018. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!