Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt valaki BME mesterképzés...

Timi0422 kérdése:

Volt valaki BME mesterképzés szóbeli motivációs beszélgetésen? Mikor lehet megtudni az eredményét, hogy hány pontom lett?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 16:20
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem a felvi.hu-n még mindig 0 a pontszámom.
2018. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is nulla pontom van a Felvin.Találtam egy régi konmentet (2011), abban azt volt hogy akkor a mesterek.bme.hu oldalon június 15.-én tették fel a pontokat a motivációs beszélgetésről. Én Marketing mesterre jelentkeztem.Te melyik szakra jelentkeztél?
2018. jún. 9. 17:01
 3/3 anonim válasza:
A mesterek.bme.hu oldalon nem találtam ilyet, de hátha felkerülnek majd. Most látom, hogy az Építészmérnöki Kar honlapján már fent vannak az ottani alkalmassági eredmények. Egyébként én is marketing mesterre jelentkeztem, sok sikert nekünk! :)
2018. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!