Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az írásbeli érettségiből...

Ha az írásbeli érettségiből minden meglett, viszont a szóbelin nulla pontot szereznék egy tantárgyból, akkor azt a tantárgyat bukom?

Figyelt kérdés
Tudjátok, mennyi tanulást megkövetel. Milyen sok tétel van. Félek, hogy ha valamiből pont olyan tételt húznék, amit nem tudok, vagy elfelejtettem, akkor hiába lett elég pontom az írásbelin, megbukok. Nyugtassatok meg :(

2018. jún. 8. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Melyik tantárgytól félsz ennyire?

2018. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindegyiktől :( Bizonyos okokból nem tanultam... Elvesztettem számomra nagyon közel álló embereket, betegség, daganatom volt, műtöttek... Családi gondok, viták. Mentális betegségek is.

Már csak 10 nap van a szóbeliig, és annyira rettegek... :'(

2018. jún. 8. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Szerintem tanulj meg minden tételből legalább egy kicsit, alap dolgokat, és ha látják, hogy van valami fogalmad a témáról, akkor valószínűleg megadják azt a pontszámot, ami az átmenéshez kell.

2018. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanáraid tudják ezeket a dolgokat, és segíteni fognak. Érző emberek ülnek ott.
2018. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!