Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék színházi jelmezt...

Hogy lehetnék színházi jelmeztervező?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemen, milyen szakon érdemes tanulni hozzá? Vagy milyen képzés kell?

Mennyi esélyem van elhelyezkedni? Vagy ez is olyan versenyszakma, hogy csak akkor élek meg belőle ha zseni vagyok, mint a divattervezés?

Milyen adottságok kellenek hozzá? Miket tanulhatnék már most, 16 évesen?

Van rá esély, hogy ezt dolgozzam?Vagy nagyon kell hozzá a pénz és az extrovertáltság, a kapcsolatok Szóval ha nem vagyok egy önmagamat menedzselő, mindenkivel jópofizó valaki, akkor nem fog összejönni? Jól varrok és rajzolok, ötleteim is vannak, gondolom meg tudnám tanulni, de nem tudom mennyire elég ez a mai világban.

Szóval mi kellene ahhoz, hogy jelmeztervező lehessek színházban?


16/L



2018. jún. 10. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Színházi jelmeztervező?!

Kapcsolat, kapcsolat, kapcsolat...

Szerencse és

Tudás.


Tanulj szabást, varást, és - az említett - jelmeztervezést. Biztosan találsz (ha mást nem) OKJ-s tanfolyamot.

2018. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!