Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8 nap alatt 50 tételt meg...

8 nap alatt 50 tételt meg lehet tanulni? Ha igen hogyanan? Ti hogyan csináljátok? Veletek meg esett már ilyen?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyanan?

Ti hogyan csináljátok?

Veletek meg esett már ilyen?



2018. jún. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet csinálni szerintem. Én emelt írásbeli érettségire 3 nap alatt ismételtem át 3 tankönyvet.

Napi 10 tételt megtanulsz= 5 nap

2 napot rászánt az ismétlésre = napi 25 tétel(egyszer elolvasni,gyorsan megy)

Utolsó nap pihensz,és átnézed még egyszer azt,ami nehezen megy.

2018. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2018. jún. 10. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt kb. 700 oldalt simán meg lehet tanulni..(Egyetemi pályafutásom alatt kitapasztaltam, hogy az egy nap alatt "kényelmesen" megtanulható anyagmennyiség olyan 80-120 oldal, napi kb. 12 óra tanulással, úgy hogy ez még meg is marad, nem felejted el és akkor még nem napi 14-18 órát tanulsz.) Tehát elosztod 7 napra az 50 tételt, azaz naponta 7 tétel áll előtted(+1). Aludd ki magad rendesen közben, ez még nem az a mennyiség ami mellett éjszakázni kellene, sokkal jobban fog majd az agyad kipihenten. Utolsó nap pedig alaposan olvasd át még egyszer a tételeket, másnapra menni fog az összes.(szövegkiemelő, aláhúzás sokat segít.) :)
2018. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő a alatt a dupláját is lazán, ne már.
2018. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!