Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan informatikus...

Adikov kérdése:

Ismertek olyan informatikus diplomával rendelkező embereket akik vállalnának konzulens szerepet?

Figyelt kérdés
Gazdasági informatikus tanfolyamra készítendő záródolgozatomhoz keresnék konzulenst, mivel aki elvállalta az lemondta. Szabolcsban keresnék ilyen embert, aki valamilyen informatikus diplomával rendelkezik, eléggé sürgős lenne, mert ha nem találok valakit akkor az egész megy a levesbe úgy ahogy van.
2018. jún. 11. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szintű képzés ez? OKJ vagy BSc?
2018. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
OKJ-s csak
2018. jún. 11. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
És annyi az összes feltétel, hogy legyen it diplomája? Nem kel szerződésben állni a képzés nyújtó intézménnyel? Vagy valami? Igaz nem szabolcsi vagyok, nekem pl van.
2018. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ennyi, Bsc(alap) diploma az alábbiak közül: Programtervező informatikus, mérnök informatikus, gazdaságinformatikus és informatikus könyvtáros, ezek közül valamelyik legyen. Egy aláírás kell, meg pontozni egy lapon a dolgozatot, meg 1-2 mondatban értékelni, ennyi az egész.
2018. jún. 11. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz a közelben és tényleg nincs több feltétel, akkor megcsinálhatom neked.
2018. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Adhatnál privátban egy facebook-ot aztán ott megbeszéljük, lehet, hogy találtam a közelben valakit, de az is lehet, hogy neten keresztül még egyszerűbb a dolog, aztán megbeszéljük, hogy mi is van pontosan.
2018. jún. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!