Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez megoldható? (Első félév)

Ez megoldható? (Első félév)

Figyelt kérdés
Ha első félévben 10 tantárgyat kell felvennem és mindegyik heti 2x van akkor azt betudom sűríteni hétfőtől csütörtökig vagy esélytelen?
2018. jún. 12. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik tantárgyból heti 2x másfél óra? Az rengeteg. Nem hinném, hogy beleférne 4 napba. Meg ha fix időpontok vannak, akkor lehet, hogy valamelyik pénteken van. Hova fogsz járni, hogy ennyi órád lesz?
2018. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a heti 2x az 2x1 óra, akkor beleférhet, nekünk is első félévben 12 tárgyunk volt, és pénteken egy darab óránk se volt órarendileg se, mert az a levelezősök napja. Ha a 2x azt jelenti, hogy 2x2 óra, akkor ahogy az első is írta, az már eléggé lehetetlen.

Második félévben 11 tárgyunk volt (+tesi), ezeket meg még, ha akartam volna, berakhattam volna úgy is, hogy csak hétfő-kedd-szerdán vannak, de akkor lett volna jó pár tárgy, amiből nem tudtam volna ahhoz a tanárhoz menni, akihez szerettem volna, így megint hétfőtől csütörtökig volt órám. De voltak szaktársaim, akik megcsinálták a hétfő-kedd-szerdát.

2018. jún. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!