Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek váltsak iskolát?

Szerintetek váltsak iskolát?

Figyelt kérdés
Az osztalytarsaimmal nem jovok ki de olyan szinten hogy egesz nap nincs kihez szoljak nagyon zavar es probaltam is tenni ellene de nagyon nem akarnak befogadni . Viszont felek megtenni a lepeseket mert semmi garancia nincs arra hogy mashol jobb lesz.. itt meg mar azert megszokatam a tanarokat . Szerintetek lepnem kene? Vagy ti mit tennetek a helyembe? Maradnatok egy olyan helyen ahhol nem jo de legalabb megszoktatok vagy vagnatok bele az ismeretlenbe annak erdekeben hogy jobb legyen?

2018. jún. 13. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Én biztos voltam abban, hogy nem velem volt a baj, mert az egyesületben, ahol sportoltam, kijöttem mindenkivel és könnyen barátkoztam, csak az osztályom szívózott velem, annak meg semmi értelme nem volt úgy. Szép emlékeket akartam a sulis éveimről, így váltottam. Nem bántam meg, klassz kis csapat lettünk a másik osztályommal.

Vannak viszont olyan gyerekek, akiknek a személyisége olyan, hogy amíg nem változtatnak magukon, nem fognak semmilyen közösségbe beilleni. Nekik nem segít az iskolaváltás sem, van nem egy olyan ismerősöm, akit már a 2.-3. suliba viszik, mert mindenhol van valami balhéja, kirekesztik, csúfolják, mert olyan magának való és arrogáns -sajnos a szülei mentalitása miatt.


Ezt neked kell eldöntened.


Ha az osztály rossz, de a tanárokat szereted, esetleg még opció lehet átkérni magad az évfolyamodon a másik osztályba/osztályok egyikébe. Tőlünk is jöttek át magyar-töri tagozatos osztályból matek-angolra, mert jobb volt a közösség és mert összebalhéztak a saját osztályukkal. Felzárkózni kicsit meredek volt, de jobban jártak.

2018. jún. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az allapot ami most van sz osztalyomban se miattam alakult en nagyon konnyen baratkozos nyitott vagyok viszont ok mar elore eldontottek hogy nem kedvelnek ( par lany tett igy ) és a tobbiek pedig nem akarnak velem lenni mert meg akarnak felelni annak a par lanynak . Pedig semmit nemtettem ellenuk csak elkezdtek szivozni velem .A tanarok se annyira jo kiveve a nyelvtanarom ot tenyleg nagyon fogom sajnalni ha elmegyek..
2018. jún. 14. 12:12
 3/6 anonim válasza:
#1, melyik suliba jársz, ha kérdezhetem?
2018. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gimnázium
2018. jún. 14. 17:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaa milyen sulinak olvastam amugy egy Pesti Gimnazium a nevét most nem szeretnem leirni
2018. jún. 14. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még, szerintem legyen egy "tanuló féléved", az alatt vezess naplót, és fél év előtt olvasd vissza. Ha többségében pozitív, akkor maradj, ha negatív, akkor utilapu a talpra és usgyi máshova.
2018. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!