Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen egyetemen?

Veletek volt már ilyen egyetemen?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy gyakran van, hogy valamiből nem értem az anyagot, és segítséget kell kérnem...Ebben az esetben az illető elmagyarázza, láthatóan ő jobban vágja a tananyagot, mint én, mégis én írom a jobb zh-t. Ez már nem egyszer történt meg. Miért lehet ez ? szimplán csak jobban tudok célirányosan ZH-ra készülni ?
2018. jún. 15. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán te többet tanulsz, mert jobban félsz, hogy nem sikerül (elég jól), mert tudod, vagy tudod, hogy valami nem megy, vagy úgy érzed, hogy nem megy.

Ő meg talán úgy érzi, hogy megy neki, nincs tisztában a hiányosságaival vagy alábecsüli őket - vagy alábecsüli a készüléshez szükséges időt, mert magabiztos, és csak akkor jön rá, hogy több időt kellett volna rászánni, amikor már késő.

2018. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt, mert nem járok és sosem jártam egyetemre, és nem is szándékozom még a közelébe se menni.
2018. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!