Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem merem megnézni a neptunt?!

Nem merem megnézni a neptunt?!

Figyelt kérdés
Van bárki ,aki ezzel küzd? Teljesen idegbeteg leszek,ha arra kerül a sor, hogy meg kell nyitnom. Felek, hogy kapok valami penzügyi/tanulmányi felszólítást ( elsöévesként volt erre példa, amikor még nem értettem mi hogy müködik)Most épp a jegyem írták be, de nem merem megnézni, izzad a kezem ,minden bajom van :( Túl lehet ezen jutni valahogy ? Mert az biztos,hogy nem normális dolog.

2018. jún. 17. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyrészt nőj fel, vállald a következményeit a tetteidnek, másrészt menj pszichológushoz sürgősen, mert ez a fajta szorongás és pánik nagyon nem okés.
2018. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én is el szoktam halogatni, de nem ennyire, kicsit lazíts.
2018. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi a francot keresel egyetemen így?
2018. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok egyetemen,hogy szeretem ,amit tanulok es celom,hogy diplomát szerezzek:) MÁsfelöl én soha nem tapasztaltam ilyet, de az egyetemem annyira elvette az önbizalmam ,hogy biztosra veszem minden vizsga után,hogy nem lesz jó.
2018. jún. 17. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést, mi történik ha megbuksz a vizsgán? Semmi, készülsz a következőre és azon átmész. Nem kell túlizgulni ezt, megnyitod és örülsz vagy szomorkodsz és megcsinálod legközelebb. A pénzügyi és tanulmányi felszólítás váratlanságát el tudod kerülni a szabályzatok ismeretével, olvass bele az egyetemetek szabályzatába.
2018. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most ha 1 hét múlva nézzed meg, ugyan az lesz ott.
2018. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisegíthetnénk egymást mert én meg mindig a neptunon lógok hogy írják már befele a jegyeket.
2018. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hogy akarsz hivatalos ügyeket intézni? Kezdj el érett felnőtt módjára viselkedni. Fontos üzenetek is jönnek a Neptunon, pl. hogy vizsga elmarad! Ráadásul, ha nem intézkedsz időben, mert a félelmeid miatt nem léptél be... az nem túl jó kifogás.
2018. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!