Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin hogy van ez a pont...

Érettségin hogy van ez a pont dolog?

Figyelt kérdés

Töri most az aktuális tantárgy,ott 150 van összesen,írásost meg szóbelit is összevéve. Nekem az írásbeli jó fos lett,28, 3 ponttal jobb csak a minimumnál. Ha szóbelin mondjuk Pont a minimumot érem el azaz 5-6 pontot attól még megbukhatok mert a 150-ből nem jött össze egy bizonyos szám? 38-at ír az egyik haverom

Fura lenne,hogy mindkettő vizsgám megvan 2-es de mégis megbukok.

Magyarán akkor nekem 10 pont kell?


2018. jún. 17. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10 pont kell neked, azzal van meg a kettes. Azt meg hogy érted, hogy mindkét vizsgán megvan a kettes és megbuksz? A kettest 25%-tól kapod meg, a szóbeli 25%-a 12,5 pont, a 10 pont csak 20%-a az 50 pontnak. A minimum az 12% (6 pont), de az messze van az elégségestől.
2018. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

25%-ot kell összesen elérni, az 150*0,25=37,5 pont. Ez azt jelenti, hogy legalább 38 pontot el kell érned összesen-->10 pont kell a szóbelin, jól mondja a haverod.

(Amúgy, nincs olyan, hogy az egyik vizsgán megvan a kettes-mindkét részben el kell érned min. 12%-ot, részenként s összesen 25-öt. Csak a végén kapsz rá egy osztályzatot. Viszont, ha összesen a 25% alatt érsz el, akkor valóban megbuksz.)

2018. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak láttam ilyen kérdéseket hogy mennyire nehéz 6 pontot elérni. A tanárok is azt mondták hogy min ennyi kell. De nekem akkor más,sajnos..töri nem az erősségem

Infóból is csak 33 pontom lett nem tudom akkor oda mennyi kell

Bocsi kicsit összekavarodtam,azt hittem a 6 pont már kettes

2018. jún. 17. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Infóból is 38 kell ugyanúgy, ott is 150 van összesen.

Ez azt jelenti, hogy 5 pontot kell elérned a 30-ból.


A második voltam.

2018. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok, nekem is 28 pontom lett németből írásbelin, akkor most sžóbelin hány pontot kell össze szednem?

A választ köszönöm.

2018. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyire nehéz az a 10 pont? Az a baj,matek után töriből vagyok a legrosszabb. Nagyon nagyon keveset tudok,hiába tanultam szinte semmi nem maradt meg..Buktának tűnik még atlasszal is
2018. jún. 17. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Videókba elmondják a töri anyagokat. Nézegesd meg párszor, és menni fog!

2018. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!