Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem sikerül...

Mit csináljak ha nem sikerül az éretségim?

Figyelt kérdés

Erdélyben élek ezt előre szeretném letisztázni!

Román,magyar,matek és Biológiából kell éretségiznem.Alapvetően nem félek csak a román éretségitől.Attól félek ,hogy pót éretségire kerülök és ugye arra már nem lesz lehetőségem bejutni az egyetemre.

Nos a tőlem telhetőt megtettem ,az összes román leckét bemagoltam és tudom őket .Nos ,sajnos ez még nagyon kevés ,hogy átmenőt írjak belőle.Csupán 30 pontot ér a 100-ból (10-ig van az osztályozás).Valami motiváció esetleg egy "Hogyan tanulj meg 6 nap alatt korrekt módon románul ? " és társai ?



2018. jún. 18. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ÉreTTségi az 2 darab t betű. Mi honnan tudjuk itt Magyarországon, hogy milyen nehéz románból vizsgázni? Szerintem meg ha mindenről tudsz egy kicsit (pár percet) beszélni, már átmentél, és a tanárok segíenek is. Semmi előnyük nem származna abból, ha szivatnának. Az nekik is kellemetlen, ha megbuksz, nem csak neked.
2018. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása után láttam meg csak, hogy helytelenül írtam ki. Ezért elnézést kérek. A szóbeli pedig már lejárt és nálunk másként működik a rendszer. Az érettségi ideje alatt be vannak kamerázva a termek és mindent rögzítenek ebből kifolyólag a segítség mint fogalom sincs jelen az egész procedura alatt.

u.i. Attól , hogy magyar oldal az nem azt jelenti , hogy csak Magyarországon élő honfitársaink használhatják. Ahhoz , hogy megelőzzünk még egy kérdést,nem , nincs más oldal ahol nagyobb háttér tudással rendelkeztek volna.

A választ meg köszönöm, legalább időt szántál rám!

2018. jún. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!