Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Debreceni...

Szerintetek a Debreceni Egyetem ÁOK általános orvosin anatómia vizsgán meghallgatnak C vizsgán, úgy hogy ha C vizsgán az írásbeli nem sikerül?

Figyelt kérdés
Szövettanról lenne szó, csak az az egy rész van bent. Ha van lehetőség, akkor segítőkészek lesznek, vagy akkor már mindegy?

2018. jún. 19. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mintha az rémlene, hogy mindenképp meghallgatnak, de ez nem biztos. Ne add fel sorstárs :)
2018. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#2 Kicsit már ki vagyok bukva, mert a lelkemet kitanultam, úgyhogy remélem már utoljára összejön. Neked is kitartást ;)
2018. jún. 21. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, mi az a C vizsga ?
2018. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Három lehetőség van egy vizsgát teljesíteni, az első az "A" vizsga. Ha megbuksz, mész "B"-re, ha azon is, akkor "C"-re. Ha azon is, akkor nincs tovább.
2018. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi
2018. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!