Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulói/hallgatói (oktatási)...

Tanulói/hallgatói (oktatási) azonosítót hol talál aki 2005. előtt érettségizett?

Figyelt kérdés

Az érettségi bizonyítványomban vagy egy OM azonosító, de nem kezdődik 7-essel, ráadásul csak 6 számjegy.

Diákigazolvány 10+ éve nem volt a kezemben.



2018. jún. 19. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én tavaly fociztam le ezt a menetet, úgyhogy tudok segíteni.


Ide írj emailt :adatszolgaltatas@oh.gov.hu


Mellékeld szcennelve a személyazonosító okmányok másolatát. Ha jól emlékszem, lehet kérni levélben, illetve bemehetsz érte vmelyiik kormányhivatalba.


Sok sikert!

2018. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Az OM azonosító az iskoláé, az 100, hogy nem a tied! ;)

2018. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Próbálkozom.
2018. jún. 20. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Oktatási Hivataltól kaptam egy ilyen választ most:


Az oktatási azonosító szám 7-sel kezdődő 11 jegyű sorszám, ami 2005-ben került bevezetésre. Azon oktatási intézmény tud Önnek felvilágosítással szolgálni, ahol jelenleg jogviszonya van, vagy ahol legutoljára jogviszonya volt. Amennyiben 2005 óta nem állt sem tanulói, sem hallgatói jogviszonyban semmilyen államilag elismert oktatási intézménnyel, úgy nem rendelkezik ilyen azonosítóval, ezt a beiratkozást követően fogja központilag megkérni Önnek az intézmény.


Próbálom ismét az Egyetemtől megszerezni a számot, elsőre nem akarták kiadni, szerintük az ügyfélkapun lehet megkeresni.


Neked sikerült beszerezni a számot?

2018. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszke
2018. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hosszú szám (tizenegy karakter)
2018. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!