Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek hogy aludjak el szobeli...

Tippek hogy aludjak el szobeli elotti este?

Figyelt kérdés

Nagyon felek, reggel 8kor kezdek holnap. Tegnap meg ma reggel meg semmi bajom nem volt, de aztan elfogott az iddeggorcs delutanra.

Nem teljes lelkiismerettel keszultem de mindenre tanultam es csak a 2-esert megyek mert ugyis meglesznek a pontszamok.

Csak felek magatol az egesztol, nagyon raparaztattak minket a suliban az erettsegire.

Mit tanacsoltok hogy nyugodjan le? Neha annyira ideges vagyok, hogy ha belegondolok, hogy ott kell lennem, mar hanyingerem lesz itthon..

Tenyleg ugy gondolom nincs okom felni a bukastol es veszteni valok sincs barmilyen jegyet is kapjak, megis rettegek.


2018. jún. 19. 20:31
 1/5 anonim válasza:
Na szia, en nem keszultem semmire megmondom oszinyen es tudat alatt en is raparaztam, kivulrol persze lazanak meg mindennek tunok, de tudatt alatt komolyan raparaztam, ma hajnal 4kor keltem h gyomoridegem van, gondolom az erettsegitol, majd kiultem a fotelbe a teraszra takarostul, kisparnastul, elgondolkoztam az eletemen es elertekeltem magam, viszont mikor bekerultem a bizottsag ele mar nem feltrm annyira, de mikorra en kerultem sorra teljesen higgadt voltam es mindenre tudtam valaszolbi ugy hogy nem igazan keszultem fel ra.(kiveve matekra mert azon irasbelin megbuktam, szoval arra tenyleg rafekudrem) egy par tantargybol tokeletes feleletem lett, es a bizottsagot es jo hangulatba hoztam, megnevettettem oket, ugy hogy kozben jo választ adtam. Ne izgulj menj ki a frisslevegore, es highaj le majd ott kiderul mi lesz, hajra haver en hiszek benned, sot meg ugy h nem is ismerlek tudom, hogy nem csak a 2es lesz meg, szoval fel a fejjel hajrá!!!!
2018. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En mindig arra gondolok, hogy az idegessegtől nem fog változni semmi :D és azt mondogasd magadba, amit eddig, mi lehet a legrosszabb ? Max csinálsz egy póterettségit.Szinte lehetetlen,hogy megbukj, mindenkit átrúgdosnak :)úgyis csak a kettes kell, ilyenkor elvileg segit a testmozgás, valamivel vezesd le a stresszt ha nem tudsz elvonatkoztatni, nezz egy jo filmet/sorozatot beszelgess a barátaiddal ,hallgass valami relaxáló zenét :D Sok sikert !!
2018. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na, hogy sikerult? :) elso voltam. :D
2018. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Aznap reggel meg ott mar nem izgultam, habar hajnali kettotol negyig ebren voltam de kipihentem mentem :)

Magyarbol a kedvenc tetelem huztam, nyelvtanbol segitettek kicsit es megadtak a max pontot, igy 99 lett osszesen :)

Toribol szinten a kedvenc tetelem huztam, amibol irasbelin is irtam a fogalmazast, az kb 87% lett :)

Infobol meg csak atakartam menni es a tetel felet nem tudtam, de nem volt bent mas infos tanar igy senki se ertette a temat, a tanarom meg rendes volt es nem kerdezett ra a dolgokra, utana mondta, hogy 25-30 pont lesz a max 30bol kb, szoval az is 75% lesz legalabb :)

Az emelt angolom megmondtak az iskolai titkarsagon, 29/30 lett igy tartottam az irasbelin elert 93%-os eredmenyt :)


Nagyon orultem a teteleknek, felszabadulas volt az egesz, tenyleg elmeny volt mert nagyon nagy mazlim volt a tetelekkel (toribol kb 2-3t tudtam volna max pontosra ugyanigy mint ezt)

434 pontom lesz es csak 368 kellett volna

Mar csak a barataim eredmenyeirt aggodok :) tenyleg nagyon tul ijesztgettek minket a szobelikkel, a nagyok buta feleleteknel is segitettek a tanarok sokat :)

2018. jún. 20. 18:35
 5/5 anonim válasza:
Na, gratulálok. :)
2018. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!