Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól tudom, hogy ez így van?...

Jól tudom, hogy ez így van? Rögtön kell fizetnem, vagy várnak egy évet, hogy kezdek-e új szakot? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval: Meg fog szűnni a hallgatói jogviszonyom, és fizetnem kellene, mivel több mint 3 aktív, állami ösztöndíjas félévem volt már. Úgy tudom, ha megszűnik a hallgatói jogviszonyom, akkor az Oktatási Hivatal küld róla egy levelet, amiben egyelőre még csak azt közlik, hogy mennyi ösztöndíjat vettem igénybe. Aztán várnak egy évet. Ha szeptemberben újra beiratkozom egy szakra, akkor nem kell fizetnem, de ha nem, akkor már küldik a levelet a visszafizetési kötelezettségről.

2018. jún. 20. 21:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!