Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a Felvi.hu-n már egyszer...

Ha a Felvi.hu-n már egyszer hitelesítettem a jelentkezésemet de most csatoltam az érettségit és az év végit akkot kell újra hitelesíteni?

Figyelt kérdés
Mert már nem is látok olyan lehetőséget hogy "Hitelesítés"
2018. jún. 21. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen,mindig kell hitelesíteni ha változtatsz,ez esetben feltöltesz valamit.
2018. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az érettségit nem kell csatolni, azt átveszik a központi adatbázisból. Ha feltöltötted az év végi bizit, utána kell hitelesíteni, lépj be az ügyfélkapuba, ha ezzel csináltad télen is.
2018. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ügyfélkapuval csináltam.
2018. jún. 21. 09:13
 4/9 A kérdező kommentje:
És ügyfélkapun belül hol? Bocsi januárban amikor beadtam nem volt ennyire komplikált
2018. jún. 21. 09:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Fontos lenne mert télen az e felvételi felületén volt olyan lehetőség hogy hitelesítés. De most nincs ott mit tegyek?
2018. jún. 21. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam ,hogy rámentem ,hogy dokumentum csatolása és utana ,hogy mentes ,ez egy nagy gomb az oldal alján.Es itt várni kell amig el nem fogadjak ,de pár nap és kesz
2018. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja csak ennyi? Ezt megcsináltam. Köszönöm a válaszod :D megmentettél egy szívrohamtól :D Ezek megvannak igen. Csatoltam a it kellett és mentettem
2018. jún. 21. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj egyetemre, hidd el nem éri meg!
2018. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan a lehetőségem mert az érettségin meg úgy ánblok a középiskolai eredményeimmel magas pontszámot értem el. Nameg külföldre megéri.
2018. jún. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!