Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális, ha még nem szerepel...

Normális, ha még nem szerepel köztük az új érettségim?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, de idén is csináltam még egy szintemelőt. A felvi.hu-n viszont még nem látható az új érettségim. Ez normális és majd idővel felkerül vagy pedig akkor valami gubanc van?
2018. jún. 23. 10:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyelőre nulla pontot ír a pontszámoknál is, de eddig fel sem tűnt, mert gondoltam, hogy még feldolgozás alatt vannak az adatok stb., de most megnéztem és ki is írja, hogy azért nem számol, mert nincsen emeltem és én csak olyan szakot jelöltem meg, ahol kell az emelt.
2018. jún. 23. 10:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan még nem vitték fel a rendszerbe. Egyáltalán megkaptad már a tanúsítványt?
2018. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, már megkaptam. Akkor még várok.
2018. jún. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!