Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene egy Szovjet...

Valaki segítene egy Szovjet tankról információkat szerezni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már egy ideje játszom a World of Tanks-el és ott láttam, meg először a T-100 LT Szovjet könnyű tankot. Utána néztem és nem sok információt kaptam róla. Amúgy az érdekelne, hogy méretre mekkora volt vagy, hogy létezett-e vagy, csak pappíron létezett és ehez hasonlók. Egyébként érdekelnek az ilyen dolgok. Annyi infót kaptam róla, hogy a 60-as években fejlesztette az A 100 és a GSKB-47 fejlesztési irodák és, hogy a jármű páncélzatát úgy tervezték, hogy védve legyen a 90 mm-es lövedéktől bármilyen távolságból (frontális találatnál). Ez van a World of Tanks-ben leírva. A neten keresgéltem és csak annyit találtam, hogy a T 100-as tank alapjára készült és hogy a mostani BMP 1,2 és 3-nak az elődje volt. Meg ez az ábrázolást a tankról amin az írás is kiolvashatatlan: [link]

Nagyon örülnék ha valaki tudna még több infót mondani és előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 24. 13:12
 1/3 Csicsky ***** válasza:

Az orosz Wikipédiában is írnak róla:

[link]

de ez, gondolom, nem sokat fog segíteni, mert a cikknek csak ukrán nyelvű megfelelője van és más nyelveken nem elérhető.


A 64992-es szám (index) a termék megjelölésére szolgált az orosz fejlesztési központban (ВНИИ-100) ahol a projekt készült.

2018. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálom lefordítani. Egyebet nem tudok mást tenni. Azért sokat segítettél és köszi a választ.


Még ha valaki tudna információkat mondani annak örülnék.

2018. jún. 24. 16:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább a fordításra kérnék segítséget, mert Google fordító nem a legjobb.
2018. jún. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!