Szakdolgozat bírálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általánosságban érdeklődnék, hogy általában mi a menete a folyamatnak szakdolgozat leadás után? Ősszel lesz a védésem és utána az államvizsgáim (4db)!


Leadtam a dékániba a szakdolgozatom...most elbírálják majd és kapok egy jegyet amit majd megvédek vagy csak védésen tudok majd legközelebb valamit a szakdolgozatom sorsáról?


Nektek hogy volt leadás után? Mikor értékelték a dogát?


2018. jún. 27. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nagy általánosságban egyeznek a dolgok, de természetesen akadhatnak részletek, amik intézményenként éltérőek lehetnek, szóval én a saját tapasztalatomat tudom veled megosztani.


Idén végeztem. Áprilisban adtam le a szakdogát, ekkor ugye fel kellett tölteni/leadni/bekötni stb. mindenféle formában amit a kari szabályzatban leírtak. Ezt követően majd májusban kaptam meg az eredményét, azaz a jegyet plusz az opponensi kérdést is amire fel kell készülni a védéskor. Utána jött a védés és megkaptam a végleges jegyet a szakdolgozatra, tehát az opponensi+védés eredményei együttesen adják szakdoga jegyét.


Remélem használható választ adtam, de ha bármi eszedbe jutna még írj rám nyugodtan ha gondolod, hátha tudok segíteni.

2018. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...megy a zöld kéz :-)
2018. aug. 16. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) Köszi és sok sikert kívánok!
2018. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!