Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha nem tudom...

Mivan akkor ha nem tudom felvennk a vizsgát de attól elmegyek?

Figyelt kérdés
Kétszer megbuktam egy tárgybol,venném fel ,harmadjára az uv héten de nem engedi mert h nincs vizsgajelentkezési időszak.Megnéztem és bevolt állitva h csak 24ig lehet felvenni.Közben pedig csak 26.-án javította ki a tanár a második vizsgát és harmadjára is elakarok menni és el is lehet mivel azért van az uv hét.Írtam a tanárnak de ha nem válaszol akkor is elmehetek?mert igazából a jogom megvan csak nem jól állította be szerintem.
2018. jún. 28. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
To-t hivnam a helyedben, ők elintézik ,ha eltudjám, ha tvszben benne van a 3 vizsgalehetőség elvileg fel kell tudnod venni.
2018. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is to, ott fel tudnak jelentkeztetni a vizsgára
2018. jún. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!