Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire macerás másik iskoláb...

Mennyire macerás másik iskolába jelentkezni közép érettségire?

Figyelt kérdés
Tanulok spanyolt, de nem iskolában és szeretnék belőle érettségit tenni. Ezt ugye a saját gimimbe nem tudom megtenni. Mi ilyenkor a procedúra? Mi kell ahhoz hogy meg tudjam máshol írni?

2018. júl. 2. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha még nincs érettségi bizonyítvànyod addig csak akkor tehetsz spanyolból ha tanultad x évig az iskolàban. (pontosan nem tudom hàny év, nem szeretnék hülyeséget mondani). Ha jól tudom osztàlyozó vizsgàt kell belőle tenni egy iskolàban ahol tanítanak spanyolt és utàna mehetsz érettségizni. De persze ez az adott iskolàtól is függ, hogy egyàltalàn megengedik-e.
2018. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A saját iskolád igazgatójához kell fordulni. Olyan nincs, hogy csak úgy bemész egy másik iskolába az ő tudta nélkül.

De lehet, hogy azt fogja mondani, hogy keress magadnak iskolát, és utána menjél vissza hozzá. A procedúrát mindenképpen ú intézi.

2018. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg le kell

osztályozóznod

2018. szept. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!