Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gerincferdüléshez részletes...

RatonHake29 kérdése:

Gerincferdüléshez részletes szakértői véleményt hol állítanak ki?

Figyelt kérdés

A felvételihez kéne a többletpontok miatt és nem tudom, hogy hol állítanak ki "részletes" szakértői véleményt vagy, hogy ennek mit is kéne tartalmaznia.

Segítségetek előre is köszönöm.


2018. júl. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehol, mivel gerincferdülésre nem jár többletpont. Itt egy korábbi hozzászóló írása:


"Én se kaptam gerincferdülésre, köszönjük a kamu infot, visszadobták a kérelmet azzal hogy nem igazol fogyatékosságot, pedig bizottság előtt szerzett szakvéleménnyel, a gerincferdüléses BNO kóddal töltöttem fel jelentkezéskor a megfelelő dokumentumokat. Csak azért írom le hogy fölöslegesen ne kezdjen ebbe senki, mert nagyon sok macera volt még megszereztem ezt a papírt feleslegesen!"


LOL. Inkább tanulj. Lusta malac!

2018. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mégis sikerül jelezd, mert feltétlen visszaélek a lúdtalpammal és a magas homlokommal.
2018. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem jár érte többletpont.
2018. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl. szellemi fogyatékos vagyok, arra is jár többletpont? :)
2018. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!