Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok potvizsgán újra...

Ha megbukok potvizsgán újra kell járnom a 12. et?

Figyelt kérdés

12.ev végén megbuktam matekbol . A többi tantárgyból le érettségiztem.

És ha matekbol megbukok , akkor mi a helyzet olyankor? Csak matekbol kell újra járnom a 12.et , vagy az összes tantárgyból ? Hogy van ez?



2018. júl. 9. 02:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pótvizsgán átmész, akkor matekból ősszel érettségizhetsz. Ha nem mész át, akkor minden tárgyat újra meg kell csinálnod, kivéve azt a 4-et, amiből leérettségiztél. Ebben az esetben májusban érettségizhetsz matekból, ha átmész belőle.
2018. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha megbuksz a pótvizsgán akkor újra kell járnod a 12.osztályt minden tárgyból. Gyakorlatilag a tanárok ilyenkor átengednek mert nem nagyon akarják látni a képedet még egy évig ha már megvan szinte mindenből az érettségd. Az októberi érettségire tanuld meg a matekot!
2018. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

De ha nem volt lezárt bizonyítványod, hogyan érettségizhettél???

Elvileg nem kezdhetted volna meg az érettségit.

2018. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, 3-as, ilyen van. Átminősítik előrehozottnak.
2018. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De az előrehozott megszűnt, nem?

Úgy tudom, tavaly óta csak infóból és nyelvből lehet előrehozottat tenni.

Itt valami szabályt szegtek sztem.

2018. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az egy kivétel, amikor más tárgyból is lehet előrehozottnak minősülő vizsgát tenni. Ellenőriztem a kormányrendeletben, mielőtt leírtam, mert nekem is gyanús volt.
2018. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!