Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz sokkal több embert meghívn...

Gáz sokkal több embert meghívni diplomaosztóra, mint amennyit javasoltak? Részletek lent

Figyelt kérdés
Nem túl nagy épületben lesz a diplomaosztóm, a tájékoztatóban, amit kaptunk róla, azt írták, hogy lehetőleg mindenki csak 2 hozzátartozót hozzon, mert szűkös a hely és, ha többen jönnek, nem tud mindenki leülni. A meghívókat viszont nem darabszámra adják ki, és szerintem nem fogják a helyszínen ellenőrizni sem. Nekem ez a mesterdiplomám, és szerettem volna, ha több családtagom is ott lehet, nálunk ez egyfajta hagyomány, hogy 10-12 ember a családból fixen ott van ezeken a fontosabb eseményeken (pl. ballagás, szalagavató, stb.). 4-5 embert mindenképpen szeretnék meghívni, a 2 főt én nagyon kevésnek érzem. Viszont anyukám már meghívta a többieket is, így valószínűleg 2x ennyien leszünk. Nekem viszont ellenérzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Egyrészt szeretném, ha ott lennének, másrészt viszont nem szeretném, hogy a helyszínen esetleg kellemetlenség legyen abból, hogy én a kérés ellenére is ennyi embert meghívtam. Szóval a kérdés, belefér, ha ennyi embert meghívok, vagy gáz, és inkább próbáljam meg csökkenteni a létszámot?

2018. júl. 9. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetne hogy a diplomaosztón csak a kért 2 van ott (tényleg nem véletlen kérik ám....) és utána egyből tartotok egy kis partit akár ugyanott mindenkivel?
2018. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első válaszoló ötletét tartom jónak. Ha te 4-5 embert gondolsz, de erre hívtad, hogy anyud már meghívott másokat is, az elég gáz lesz. Ha mindenki így gondolkodna, akkor nem hogy ülni nem lehetne, de még a terembe se férnétek be. Amikor mi voltunk diplomaosztón, ott is csak 2 meghívott lehetett, és így is csak épphogy befértünk. Nem azért lett kitalálva ez a kevés szám, hogy kicsesszenek veletek.
2018. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 1-2 embernek állnia kell, még nem katasztrófa, de 2 helyett kapásból tízet, az már gáz...
2018. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. Nem véletlen mondják, hogy fejenként két ember, hanem mert nem férnének el. Annál nincs rosszabb, mint mikor állva, heringpartiban végigszenved az ember vmi ünnepséget, ahol látni se lát semmit. Menjenek be a szüleid, a többieknek meg utána egy ebéd és kész.
2018. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!