Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kollégiumba menni ölj-...

Lehet kollégiumba menni ölj- képzéssel?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon Koszonom a válaszokat!!:) A rövid lényeg annyi ,hogy az otthoni helyzet miatt a baratnomnek kollegiumra penne szüksége viszont nem egyetemre hanem nappali okj-s képzésre fog járni szeptembertől ...van bárkinek ötlete hogy melyik kollegiumnal lehet probalkozni? A menjen albérletbe kommenttol kimeljetek kérlek!! Egy 19 éves lányról van szó aki tanulni akar de otthon csak akkor maradhatna ha dolgozni menni..köszi mégegyszer!:)

2018. júl. 10. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Okj-s képzéssel!!! Elnézést elírtam a címben !!
2018. júl. 10. 13:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak magánkollégiumok ahova felvennék, de hamar betelnek a helyek és kb. annyiba kerülnek (vagy még többe) mintha egy szobát bérel.

Egy pár példa: visitkollegium, pillangó, galvani, bdhotel, magankollegium

Én is hasonló cipőben járok, felhívtam mindet és végül szoba mellett döntöttem.

2018. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,azért ha már leírtad megnézzük őket,köszönjük!:)
2018. júl. 10. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van ilyen. Magánkolik max de azok elég drágák.
2018. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!