Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten melyik autósiskolát...

Budapesten melyik autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
szeretném elkezdeni a jogsit, de nem budapesti vagyok, csak ott fogok tanulni, s igy kenyelmesebb lesz pesten megcsinalni:)

2018. júl. 11. 20:50
 1/1 anonim válasza:

Én személy szerint az SOS Jogsi-nál voltam, korrektek voltak, gördülékeny volt az ügyintézés. A KRESZ tanfolyamról nem tudok nyilatkozni, mert E-learningen keresztül tanultam meg.

A legfontosabb, hogy jó vezetési oktatót találj, ezért azt tanácsolom, hogy keress rá az egyes autósiskolákra facebook-on, ott általában szoktak érkezni vélemények az iskoláról és az oktatókról egyaránt. Ha többen ajánlanak egy oktatót, esetleg érdemes őt felkeresni.

2018. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!