Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Felvi-n hogyan töröljek szakot felvételinél, ha az épp kérelemként feldolgozás alatt áll?

júl. 11. 23:33  Privát üzenet  

A válaszok
gondolom már mindegy de sehogy nem tudtál volna. Egyaltalán mért fél órával a vége előtt kell?.. hónapjaid voltak rá.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 02:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó napon gondolkodtam el rajta. Sokat keresettem tájékoztatókban, hogy miket írnak róla. Mindenhol a sorrendmódosítást, valamint más finanszírozásó szakpár felvételét írták ki mint átfutási időt igénylő online kérvényt.

Csak sima szaktörlésre sehol sem volt rendes tájékoztatás. Rá való utalást a határidőre való felszólításról szóló cikkek ímkefelhőiben lehetett találni.

Kérvényekről pedig nem volt szintén tájékoztatás, hogy nem visszavonhatóak.

# 2/4Időpont júl. 12. 09:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

**keresgettem

# 3/4Időpont júl. 12. 09:44 Privát üzenet
dehogynem volt

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha ma töltöttem fel az adataimat és nincs ott az a kék kis gyémánt féleség az jelentheti azt h nincsenek ott a képek?
Meddig tart a feltöltött dokumentumok feldolgozása a felvin?
Nyugdíjrendszer témájú szakdolgozathoz milyen kutatást lehet csinálni, amihez nem kell sok adat feldolgozás?
Egyetemi felvételinél az év végi jegyeket hogy számolják át pontoknak?
Felvételinél hogy kell a fogyatékosságot igazolni?
Miért ilyen finnyásak a felvételinél? (több lent)

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!