Tanár facebook?

Figyelt kérdés
Bejelöltem egy tanáromat facebookon, hosszú ideig tanított, egyszer észrevettem a neve alatt az "új bejegyzést", de az idővonalán nem láttam semmit, lehet úgy posztol, hogy ne lássam. Nem igazán vannak diák ismerősei, de többször is lájkolta már a posztjaimat. Ha kvázi letiltott, akkor azért, mert diák vagyok vagy túlzottan nem kedvel? De akkor a lájkolást nem értem. Töröljem vagy várjak még?

2018. júl. 13. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Rossz kategória
2018. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező minden bejegyzést mindenkivel megosztani. Ha nem akart volna, nem jelölt volna vissza. Majd ő töröl, ha akar.
2018. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy kötelező, csak ha kizárólag előlem rejtegeti a dolgait, az kellemetlen, lehet, hogy nem akart olyan udvariatlan lenni, hogy nem jelöl vissza és várja, hogy én vegyem észre és töröljem. Jó viszonyban voltunk/vagyunk, de lehet, hogy ezt tolakodásnak vette?
2018. júl. 13. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Nálunk szinte minden diákot visszajelöl a többség. Bejelölni meg azok a diákok szoktak akik azért kedvelik a tanárt és normálisak.Én látom mindenkinek a bejegyzéseit,legyen az családi fotó, nyaralás, hirdetés, cikk... Pár tanár akikkel jóban vagyunk mondta h ő nem oszt meg olyat ami neki kellemetlen, akármilyen szempontból. Van aki szinte semmit nem oszt meg max olyanokat ami az iskolával kapcsolatos(pl szép verseny eredmények). Ha nem kedvelne nem jelölt vona vissza. Egyébként a Facebook nem lehet h régebbi bejegyzésre írta és azt már láttad? Nálunk már volt ilyen. Én úgy vagyok vele ha valakit bejelolok vagy visszagiazolok akkor nem zárom ki őket a bejegyzéseimből. Nem titkolok előle semmit. Persze minden embernek megvan a joga, hogy mit kezd a saját Facebookjával.

17/L

2018. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Ne kombinálj! Miből gondolod, hogy kizárólag téged zár ki valamelyik posztjából? Ha kizár valakit, az nem csak te leszel egyedül. Nem szívbajos a tanár, hogy udvariasságból visszajelöl! Mért kéne neki udvariaskodni egy tanítványával? Pontosan azt teszi, amit tenni akar! És nem tőled várja, hogy találd ki a gondolatát az ő védelmében, ugyanis kiválóan képes magát megvédeni, ha szükségét érzi!
2018. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most gondolom kollégák elől nem rejti el. (Pláne, hogy nekem még a chatet is kikakpcsolta). Ha elrejted valaki elől, akkor gondolom az illető téged sem érdekel, idő kérdése és törlöd. Így valószínűleg kollégák közül is csak azok az ismerősei, akiket kedvel.
2018. nov. 6. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!