Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus kollégiumi jelentkezé...

Corvinus kollégiumi jelentkezés, hogyan?

Figyelt kérdés

A pontos felvételi eredményeket még ugye nem tudjuk, viszont jó eséllyel felvesznek oda. A lakhatással kapcsolatban azonban problémák adódtak :')


Hogyan történik a kolis jelentkezés? Kapnak a gólyák valami értesítőt a lehetőségekről vagy valami formanyomtatványt a jelentkezéshez, vagy az egész procedúrát önállóan kell intézni? Mármint, azt gondolom, hogy önállóan, csak hogy mindent nekünk kell intézni, vagy kapunk bármilyen segítséget?

Pl: gimiben kolis voltam; 9. előtti nyáron küldtek nekünk egy levelet, amiben tájékoztattak a koliról, volt benne papír, amit ki kellett tölteni és vissza kellett küldeni, ha kértük a kolit. Ilyesmire számítsunk vagy a Corvinus honlapjáról kell letölteni valamit és visszaküldeni?


Nem tudom, hogy az első évesek esetében ez mennyire működik máshogy


A kolikról tudnátok mesélni? Hova, hogy lehet bekerülni, hogyan tevődnek össze a pontok, ki kaphat egyáltalán kolit? Igazából minden érdekel, ami csak az eszetekbe jut és fontosnak tartjátok. :)


(és egyéb dolgok, amit úgy összpakk az egyetemről tudni kell :D)



2018. júl. 18. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amint kinn lesz a ponthatar, jonnek az emailek aradatai, te azert elotte nezd meg a honlapon mi kell pontosan, mert kb 1 hetetek lesz mindent feltolteni, kb aug 2-3ig, es rengeteg papir kell mindenhonnan. Neptunon keresztul kell majd jelentkezni es mindnent feltolteni. Szoval igen, sokkal komplikaltabb mint kozepsuliban. Milyen szakra jelentkezel egyebkent?

Irj privit ha gondolod :)

2018. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zolály ***** válasza:
Én is oda megyek, privizzünk, ha akartok ;)
2018. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Minden szükséges infó megtalálható az alábbi linken:

[link]

És igen, kezd el időben összegyűjteni a papírokat, nehogy hiányos maradjon a pályázatod.

2018. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. júl. 20. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Csak Tarkarétibe jelentkezhetsz gólyaként. Nem biztos h kapsz kolit, szóval ne vedd biztosra. Én a tavalyi hatalmas kolis ponthatárból indulok ki. Szóval igenis számit h mennyi pontod van, bár most másabb a pontrendszer szóval megjosolhatatlan a ponthatár kolira
2018. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél.szegeny lakj Szegeden , a szüleid váljanak el, de előtte te is, illetve ők is csinaljanak egy fogyatékos utódot, emellett pedig legyen mondjuk 450 pontod. Done.
2018. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!