Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján mennem kéne gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Őszintén szolva eddig a magányos kocka típus voltam aki nem igazán jár el sehova de ki szeretnék törni ebből. Egyetemre megyek, kolis leszek, és nem tudom hogy menjek-e gólyatáborba. Nem szoktam szorakozni járni nem vagyok az a nagy közösségi ember, de szeretnék ismerkedni, barátkozni, szórakozni. Nem fogok egyetemen senkit ismerni, szóval hátrányba se akarok kerülni azáltal, hogy mások ott kialakítják baráti köreiket, amikbe nehezebb utólag bekerülni. Egyébként Pannon Egyetem ha számít valamit.

2018. júl. 19. 02:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy menj. Az egyetemen tiszta lappal indulsz, nem nagyon fog ismerni senki, így nem tudják majd, hogy te “magányos kocka típus vagy/voltál”. Ez egy nagyon jó alkalom arra, hogy barátokat szerezz, kicsit elengedd magad. Egyébként abban is biztos vagyok, hogy olyan emberekkel is találkozni fogsz, akik hasonló személyiségűek mint te.:) Én azt javaslom, hogy vedd a bátorságot és menj el.
2018. júl. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az addig oké, de ivás-diszkó-tánc-buli elég nagy hangsúlyon van és ha mindenki ezenek jól érzi magát én meg állok mint a cövek és nézem az kínos lesz nagyon.
2018. júl. 19. 02:53
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is menj. :)

Nem kötelező semmilyen program, ha nem jön be, akkor legrosszabb esetben még mindig ott van, hogy a telefonodat nyomkodod helyette. :D

2018. júl. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Én nen javaslom, ha nem vagy bulizós. Mi a második nap hazajöttünk, mert csak az ivászat meg. Semmi hátrányom nem származott belőle, utána szereztem barátokat, az a lényeg, hogy a suliban, órák előtt legyél nyitott, ne félj odamenni másokhoz, akik mondjuk ugyanarra az órára várnak. (ez a legegyszerűbb kezdőkérdés, hogy te is ide vársz?), hidd el, a gt semmit sem befolyásol, de nem lebeszélni akarlak, viszont én is így voltam mint te, én se vagyok bulizós, megpróbáltam, nem bírtam. Ha csak barátokat szerezni mész, nem inni, meg seprűs-wcpapírgurigás játékot játszani tajtészegen, akkor nem javaslom.
2018. júl. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
menj persze. kár kihagyni, ilyen csak egyszer van. na meg a felsőbb évesel általi beavatásokból se kéne kimaradni mert azt nem veszik jó néven.
2018. júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó? Mi az, hogy nem veszik jónéven? Nem is tudják a neved, nem is ismernek, azt sem tudják, hogy létezel, ne ijesztgesd már szegény kérdezőt.
2018. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe vagyok, nekem eszembe nem jutna kihagyni. Tesóméknál is volt, aki közben hazament, de szerintem azt a pár napot kilehet bírni.
2018. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Nincs az az indok ami miatt ki lehetne hagyni.

Menj és kész.

2018. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem mentem és nem hagytam ki semmit néhány kósza numera és árokbahányás kivételével. Semmit nem ér.
2018. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Én nem voltam, mert nem szeretek inni, bulizni, táncolni stb., és a gólyatábor leginkább erről szokott szólni. Persze, biztos jól lehet ismerkedni, beszélgetni, de szerintem csak annak, aki jól is tudja magát érezni egy ilyen programon és ténylegesen részt is vesz mindenben. Nekem ez nem ment volna és lehetséges, hogy találtam volna olyat, aki szintén nem olyan típus, de szerintem teljesen felesleges lett volna azért elmenni, hogy ne vegyek részt az ivós és “vicces” játékokban, ne táncoljak, ne bulizzak stb., hiszen az a lényege. Én semmilyen hátrányát nem éreztem annak, hogy nem voltam. Volt egy-két ember, aki a gólyatàborban már összeismerkedett, de a nagy részük nem is emlékezett a másikra. Az egyetem valamennyire úgyis összekovácsol, gólyatábor nélkül is lehet jó barátokat találni csak nyitottnak, barátságosnak kell lenni.


Ha szívesen elmennél, tetszene, élveznéd, várod már stb., akkor menj el, de ha nem és csak azért mennél, mert attól félsz, hogy később már nem tudsz velük ismerkedni, barátkozni, akkor szerintem nem kell erőltetni a dolgot.

2018. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!