Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki aki a gödöllői Kurinszk...

Valaki aki a gödöllői Kurinszki autósiskolánál végezte a jogsiját, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Én is náluk csinálom de a forgalmi óráknál problémába ütköztünk a pénzügyekkel kapcsolatban mert már majdnem 200000 forintnál tartunk úgy, hogy 30 órán felül nem vezettem és még nem is vizsgáztam... akkor hogy is van ez?

2018. júl. 22. 00:33
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Amikor beiratkoztál, nem tudtad, mennyibe kerül egy óra? Elméletileg írtál alá egy képzési szerződést.
2018. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem emlékszem ilyenre, de a honlapjukon is azt hirdetik, hogy bukás nélkül 140000 Ft-ból kijön a forgalmi vizsga, kilométerenként 200 Ft lenne, és itthon visszanéztük, hogy merre jártam mert sajnos a kilométer órát nem figyeltem amikor vezettem, jóval kevesebb jött ki ráadásul úgy, hogy 100 kilométert még plusszba rászámoltunk...
2018. júl. 22. 10:54
 3/4 anonim válasza:
A névadó pasi elég perverz, több hölgyismerősöm is nála járt vagy gyakorolt és mindegyiküket fogdosta, kikezdett velük, pedig volt amelyik férjnél volt. Ráadásul még ez is, amit írtál...
2018. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ezt én sem most hallom először, velem is volt hasonló de szerintem még nem a kikezdés kategória, hát azt meg kell hagyni, hogy tényleg perverz egy ember...
2018. aug. 2. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!