Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a BME-VIK gólyatábora?...

Milyen a BME-VIK gólyatábora? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Villamosmérnöknek megyek, úgy általában az egyetemi gólyatáborokról nem hallottam jót.

2018. júl. 23. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Menj, foleg ha nehezzebben ismerkedsz, mert itt konnyu, es foleg egy nehez egyetemen nem art ha van par ember akikre szamithatsz, korbe jarnak az infok stb.
2018. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

én egyáltalán nem élveztem, el is jöttem

más karokon jobb a gólyatábor de a viken sajnos sokak szerint szar. 3 nap csak szivatás (de nem a bulis féle, a piát elveszik mikor megérkezel) és az utolsó 2 nap lehet ismerkedni

csak amiatt fölösleges elmenned, hogy barátkozz, bőven lesz rá időd az egyetemen. tankörökre lesztek osztva, és ugyanazokra a gyakorlatokra fogtok járni, mint egy osztály, még “osztályfőnöki” óra is lesz

arról nem is beszélve, hogy már az első félév után eltűnik egy

csomó ember...

2018. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Később is lesz időd megismerni azt az 1024 lányt a koleszban.


Nem maradsz le sokról ha nem mész. Ráérsz később is ismerkedni. Két éve nyíltnapon nézettek velünk a VIK-es gólyatáborról videót, de megmondom őszinten az Óbudai programja jobban tetszett. Az előbbi főleg szivatásokkal telt, de ha extrovertált típus vagy, simán jól fogod magad érezni.

2018. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Elvileg szar, de én azért megyek, hátha... ☺️
2018. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ mit vársz egy gólyatábortól. Ha lealjasodást, alpári dolgokat, már-már megszégyenítő feladatokat és non-stop piálást akkor a VIK-es GT nem neked való.

Én elmentem rá, és utólag csak annyiban bánom, hogy amennyit elkértek érte, szerintem élvezhetőbb is lehetett volna, sokkal több szabadidővel. A csapatok színei szerint nagyjából teljesen el lesztek különítve, így ha osztálytárssal, évfolyamtárssal mennél együtt, akkor 100% hogy a tábor alatt külön lesztek, max utolsó 1-2 napban lóghattok együtt, és nem csak itt, hanem az első félév során is külön tankörökben lesztek (erről direkt gondoskodnak a szervezők.) Ez eléggé idegesítő tud lenni. Az a jó a táborban, hogy a szorgalmi időszak legelejétől lesznek már ismerőseid a tankörödből, így nem lesz midnen ismeretlen számodra, de mondjuk ott van a gólyahét is még, ha úgy gondolod inkább nem akarsz elmenni táborba.

A programok 80%-a elég unalmas azoknak akik már vették a fáradtságot a nyáron hogy utánanézzenek az egyetemi rendszernek és képesek spontán is szocializálódni.

Azt mondom, hogy ha nem bánod rá a pénzt, nyugodtan menj el, max ha nem tetszik, hazajöhetsz, senki nem fog visszatartani, felnőtt vagy már.

Társaságilag te akár bulizós, gyúrós, kocka, zenész, bármilyen más vagy, itt találsz hasonló érdeklődésűeket, nem fogsz egyedül maradni.


Elmennék rá mégegyszer? Valószínűleg nem, mert szerintem nem ad annyit, hogy kihagyhatatlan tábor legyen. Viszont ha nehezen ismerkedsz, zárkózott vagy, akkor érdemes. Nem lesz megalázó feladat, ha valamit nem akarsz akkor nem kell megcsinálni, de ha nem akarsz aktívan részt venni a programokban akkor unni fogod.


FONTOS!! Ha dohányos vagy akkor vigyél valami alternatív (lehetőleg alig látható módon fogyasztható) dohányterméket pl. snüsszt, nikotinos sprayt, mert csak fix időkben lehet cigizni majd. Én anno jól ráfáztam.

Piát ne vigyél.


Ha mész, akkor jó szórakozást!

2018. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Én is VIKre jelentkeztem és biztosan nem megyek.


Nincs kedvem 3 napig több emberrel egy szobában egy kényelmetlen matracon aludni és klasszikus gólytábori feladatokat végezni.


Van olyan, aki szereti és neki nagy buli. Engem kicsit sem izgat. Az egyetemen úgy is szerzek barátokat...

2018. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

En voltam, es haaat.. Menjetek.


Sosem fogjatok megtudni, kit zar ki a háromszög, nyitva van vagy csukva van, es egyebek.

Valamint ne hagyjatok otthon a táskát. Hogy milyen táskát? :)

2018. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

BASZATÁSKÁT!

Már művelt vagyok. :D És várom:)

2018. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

22:52


Milyen haromszog?:D

2018. júl. 30. 18:29
 10/19 A kérdező kommentje:

Amúgy most pont nézegettem a bme-s kérdéseket, és ilyet találtam:D

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..


Arra számítottam, hogy a vikes gólyatábor a virsliparti végett, valami szolidabb dolog lesz.

2018. júl. 30. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!