SZTE TTIK gólyatábor?

Figyelt kérdés

Van pár kérdésem a gólyatáborral kapcsolatban, amiből pár dolgot remélhetőleg amúgy is megtudnék egy kis időn belől, de hátha kaphatok már most pát választ.

Először is ha sátorozás lesz, oda magunknak kell vinni saját sátrat? És egyedül alszunk bennük? Mármint ha valaki senkit sem ismer...

Mennyire jellemző a piálás? Ott adnak, akkor van ha te veszel vagy csak játékok része? Mindennap van este buli?

A csapatokat véletlenszerűen osztják be? Kb hány fősek?

A játékok az összekovácsolásra vagy a szivatásra mennek rá?

Hirtelen ennyi jutott eszembe, nagyon örülnék ha valaki tudna válaszolni legalább valamennyire :)



2018. júl. 24. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végül nem mentem el anno, de picit tudok segíteni. :)

Magadnak kell vinned a sátrat, persze ha nem beszélsz össze másokkal, akkor egyedül alszol benne.

Nem az a buli-pia dögivel típusú tábor, persze lehet inni, és valamiért számos gólyácska abban a tudatban van, hogy ekkor kell annyi alkoholt magába döntenie, mint még soha.

A felsősök rendesek, inkább az összekovácsolódáson van a hangsúly, bár később aztán kialakulnak kisebb csoportok (egyetemen is), ahol minden emberke elvan a saját közegében, vagy magában.

2018. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A csapból is pia folyik, minden nap ÉS minden este buli, aminek végére nem fog érdekelni, ki alszik a sátradban, vagy te kinek a sátrában alszol, pia nagyrészt saját költségre, de a beugró, amit fizetni kell majd, fedezi a játékok alatti fogyasztást (meg a főgólyák fogyasztását :D )
2018. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :D

Ami picit elbizonytalanít, hogy menjek e az az ára, 16000ft azért húzós, remélem végül megéri majd

2018. júl. 25. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2016-ban voltam TTIK gólyatáborban.

Mindenki magának visz sátrat és ha esetleg te nem akarod máshogy, egyedül alszol a sátorban :D

Van piálás dögivel, ami ingyen volt nálunk, az a kannás, minden csapatnak volt x liter belőle, amiből gazdálkodtak, azon kívül minden mást magad veszel. Minden este buli van, de igazából az egész egy őrült nagy buli.

A csapatokat úgy próbálják véletlenszerűen osztani, hogy mindenféle szakból legyenek ott gólyák. A csapatok létszáma 30-40 fő körül van.

A játékok csak az összekovácsolásról szólnak, vagy a piálásról, de óriási szívatások nem voltak, nem is lehetnek, mert nagyon szigorúan veszik, nem aláznak meg senkit sem.


Én hihetetlenül antiszociális voltam előtte, kimondottan azért akartam elmenni, hogy kilépjek a komfortzónámból és sikerült is. Én úgy mentem el a gólyatáborba, hogy tényleg egyetlen ismerősöm sem volt ott, de így is hamar beilleszkedtem.

Mindenképpen javaslom, hogy te is menj el, hatalmas élmény, rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert és úgy kezded az egyetemet, hogy lesz kitől kérdezni.

2018. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!