Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biomérnök vagy Molekuláris...

Arnold277 kérdése:

Biomérnök vagy Molekuláris Bionika?

Figyelt kérdés

Melyik milyen nehéz?

És melyikkel milyen elhelyezkedni?



2018. júl. 25. 05:04
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát hallod, biomérnök. NEkem a barátom tanul bionikát, és a nagyim állandóan morog, hogy nem tudja elmesélni a barátnőknek, mert nem tudja kimondani. Ez is egy előny :)
2018. júl. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2018. júl. 25. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit mással foglalkozik a kettő..

A biomérnököt valahogy úgy lehetne körülírni, mint egy vegyészmérnök, aki ismeri a mikrobiológiát.

Inkább analitikai,környezetvédelmi,gyógyszergyári,élelmiszeripari állásokat töltenek be.

2018. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kutatáshoz bionikát ajánlom mert megtanulsz programozni. Illetve ha más nem max elmész fejlesztőnek marhajó pénzért.


Biomérnökön nincs sok programozás, ez mondjuk a jövőre nézve veszélyes lehet. A jövő állásaihoz egyre fontosabb a programozás, automatizálás. Tanítottam végzős biomérnököket programozni, és hát nem volt semmi alapjuk.


Ettől függetlenül ott is lehet jó állásokat kanyarítani, és sok mester van amivel továbbmehetsz.

2018. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2018. júl. 25. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, biomon nincs programozás, méréstech, és automatizálás szerencsére akad viszont. De fontos lenne a programozás.
2018. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam pár biomérnökkel kutatásban, vért pisilnek hogy behozzák a progot.


Ha tudomány érdekel akkod bionika jobb. Ha ipar akkor biom.

2018. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!