Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemet válasszam ha...

Melyik egyetemet válasszam ha óvodapedagógiát szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a véleményetek, ha esetleg van, akkor tapasztalataitok, mert egyszerűen nem tudok dűlőre jutni az egyetemeket illetően. Hiába olvasgatok, személyes tapasztalatok nélkül nagyon nehéz ezt így megítélni. Ti mi alapján választanátok?
2018. júl. 25. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy olyan szak, hogy sokban különbözne a képzés az egyetemeken, szerintem a lakhelyedhez legközelebb lévőt.
2018. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én a Debreceni Egyetemet javasolnám, bár még én is csak idén kezdem el ott a tanulmányaimat, sok jót hallottam az ottani oktatásról, talán az egyik legjobb az országban.. :)
2018. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy hiány van óvodapedagógusokból,akárhol végzed,el fogsz tudni vele helyezkedni.Ami itt szempont lehet például az egyetem közösségi élete,maga a város,esetleg a távolság a lakhelyedtől.
2018. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. júl. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!