Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lecsúsztam a rendes felvételir...

Lecsúsztam a rendes felvételiről, maradt a pótfelvételi? Foszk? Minden kérdés lent! SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A normál felvételin bejelöltem a szakokat amikre szerettem volna menni. Ezek alap képzések voltak, de nem lett meg az érettségiből a 280 minimum pont így 0 pontot írt a rendszer.

Viszont, felsőfokú szakképzésre (foszkra) megvan a pontom, sőt még 40 többletpontom is van a hátrányos helyzetemből adódóan.


Gazdasági foszkra szeretnék jelentkezni, a pontjaim a magyar érettségi és a matek érettségiből + a 40 többletpontomból 312 pontra jövök ki.


Amit szeretnék tudni:

-Az érettségi eredményeimet és a 2 év évvégi eredményeit felkell töltenem, vagy nem kell?( a többletpontokról való dokumentum másolatát tudom hogy bekell küldeni)

-312 pont elég lenne-e a Neumann János Egyetem pénzügy-számvitel foszk-jára, ha tavaly 311-313 körül volt a ponthatár pótfelvételin?

(Ezt sem értem igazán, hogy bekerültek normál kepzésen 250 ponttal is, én meg pótfelvételin lehet nem kerülnék be 312 ponttal.)

-Hol tudom megnézni, hogy az adott képzésen hány üres hely van még?



Kérlek titeket, hogy amelyik kérdésemre tudtok biztos választ, azt ne tartsátok magatokban.


Üdv,


Egy kétségbe esett pótfelvételiző.



2018. júl. 26. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!