Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem így alkalmazott...

Van esélyem így alkalmazott informatika szakon?

Figyelt kérdés

5 éve érettségiztem, azóta hozzá se szagoltam a matekhoz. Lesz így esélyem informatika szakon? Szoktak lenni felzárkóztató órák vagy az a szokás, hogy csak átrohannak a gimis anyagon mondván, hogy ezt már úgyis tudjuk?


Eléggé parázok ettől, már a gimiben se voltam a legjobb matekból, de így, hogy még el is telt 5 év... hát nem tudom... 3 év bölcsészkedés után jó lenne valami hasznosat is tanulni, az informatikán kívül meg más ötletem nincs (matek meg amúgy is mindenhol van jóformán)


Esetleg van olyan, aki hasonlón ment keresztül?



2018. júl. 27. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak előző egyetemi tapasztalataim alapján tudok nyilatkozni. Gyors tempóban átvettük az egész anyagot az elejétől fogva. Tehát leadta elejétől végéig a prof. Én emelteztem matekból, tehát nekem bejárás nélkül ment a matek 5ös, de én is kihagytam pár évet és jövő évtől megyek egy hasonló jellegű szakra. Ne aggódj számítanak rá, hogy mindenki más körülményekkel jön egyetemre, minden oktatás más, ezért próbálják úgy leadni az anyagot, hogy mindenkinek megfelelő legyen. Aztán kérdés, hogy sikerül -e. De ne parázz rá, mindent meg fognak tanítani ami kell a vizsgákhoz. Egyébként meg ha nem voltál jó matekból hogy-hogy oda jelentkeztél? Ez a szak alapja :D
2018. júl. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mármint én Corvinusra jártam anno, ami nyílván más dolgokra fektet hangsúlyt, de a többi egyetemnek is ezalapján az elv alapján kéne működnie mint amit leírtam :D Szóval ne parázz
2018. júl. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
BME-n van gyógymatek első félévben.
2018. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!