Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell elképzelni egy...

Hogy kell elképzelni egy kreszvizsgát?

Figyelt kérdés
Kötelező eljárni a kresz tanfolyamra, vagy net/könyv segítségével is lehet rá készülni? Mennyibe kerül a tanfolyam, mennyibe kerül a vizsga? Mennyi időbe telik szerintetek felkészülni rá? Minél előbb szeretném letudni, mert az új munkám miatt sokszor van gond a hazajutással, viszont a fizu még ott tart. Köszi a válaszokat!
2018. júl. 28. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én még a régebbi rendszerben vizsgáztam ami azt takarja, hogy vettünk CD-t és azt nyomattuk majd mindenki egy napon ment vizsgázni. A mai rendszer úgy van, hogy ugye neten gyakorolsz (nem tudom, hogy van ez) és kérsz időpontot ha végeztél az összes modullal. Akiket ismerek és most csinálják a kreszt azoknak így van, neten végeznek az összes modullal majd kérnek időpontot vizsgára és megoldják az odautazást...Nekünk egy úgy volt még anno, hogy busszal ment a csapat.
2018. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tanfolyamra jelentkezel. Én tavaly olyanra jártam, ahol volt külön kresz oktatás is és heti két alkalommal este (mert általában mindenki tanul vagy dolgozik) be kellett járni és az oktató leadta az anyagot. Egy pendriveon kaptunk hozzá tesztet is, amit pedig az utolsó órákon gyakoroltunk, illetve nyilván otthon is lehetett. Sokszor hiányoztam, mert más dolgom is volt és sokat kellett tanulnom, úgyhogy kb. egy hétvége alatt készültem, simán sikerült. Egyáltalán nem sok és nem is nehéz. Viszont vannak olyan képzések is, ahol csak átadják/elküldik az anyagot, illetve egy gyakorló tesztet és egyedül kell felkészülni, majd jelentkezni a vizsgaidőpontra. Ma már e-learning is létezik. Az árak különbözőek, de általában az első megoldás a drágább (hiszen ott ki kell fizetni az oktatást). Mikor én csináltam, akkor még 30.000 forint volt az oktatás, de azóta már bőven a többszöröse....de mondom, ez iskolánként és képzésenként változó. A vizsga ára viszont egységes, de azt nem fogom tudni fejből megmondani.
2018. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!