Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi utáni 2 éves szakma...

Érettségi utáni 2 éves szakma tanulás?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és már be is iratkoztam egy másik középsuliba ahol azt a szakmát tanulhatom amit szeretnék. Ez a fodrászat. Az érdekelne engem, hogy 13.-14. évfolyamban milyen tantárgyak lesznek? Hozzáteszem, hogy nappalin leszek. Újra lesz tesi vagy mi? Örültem, hogy vége lett a sulinak, nincs többé töri, matek..stb

2018. júl. 28. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesznek tárgyak. Csak a szakmát fogod tanulni.
2018. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is középsuli után maradtam tanulni szakmát és csak utána felvételiztem. Szerintem nagyon jó döntés, mert nem csak egy érettségid lesz.

Csak a szakmát fogod tanulni, nem lesz sem tesi sem magyar stb. Úgyhogy ha szereted az adott szakot, akkor mindenképpen jó lesz az a plusz 2 év.:)

2018. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ötödéven tesi. Ugyanoda jártam ötödévre, ahol előtte a négy évet csináltam; és akkor ott év elején elmondta a tanár, hogy ez most nem lesz annyira kötött; mi is javasolhatunk programokat; pl ha azt szeretnénk, hogy menjünk el uszodába, akkor szóljunk, és mehetünk oda is, vagy ha akarjuk, akkor fölmehetünk a konditerembe (az iskola legfölső emeletén van)
2018. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*úgy értem, nálunk épp ott volt
2018. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!