Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győri Széchenyin tanulók!...

Tomokasz kérdése:

Győri Széchenyin tanulók! Járműmérnöki kar?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok végezni a suliban, és eldöntöttem, hogy a Sze Audi Járműmérnöki karán szeretnék továbbtanulni. Nagyon érdekelnek az autók, és szeretnék velük foglalkozni, az Audi meg mindig is a kedvenc márkám volt, így nekem ez egy álomszakma lenne! Esetleg az ott tanuló kollégák tudnak segíteni, esetleg valami tippet, tanácsot adni az egyetemre? Tudom, hogy teljesen más világ az egyetem, és mindig jobb egy kicsit tudakolódni :) Ilyenek érdekelnének főként, hogy : Fontos-e a középiskolai matek/fizikatudás( rossz fizika oktatásban részesültünk a középiskolában), esetleg kell- e magántanár a felkészüléshez? Kell-e emeltszintűt raknom? Mire számítsak az első évben(mennyire szívós)? Milyen a multifunkciós koli? Mire lehet szakosodni? Hogy válogatja ki az Audi a mérnököket? Egyéb infót is elfogadok! Köszönöm! :)

2018. júl. 31. 00:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!