Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti mennyiből...

Egyetemisták! Ti mennyiből jöttök ki egy hónapban?

Figyelt kérdés

Albérletben lennék, de elég olcsón kaptam meg, mert ismerősnél lakom. A tavaszi KKI-m elég jó lett, úgyhogy az ösztöndíjamból az albérletet ki tudom fizetni. A szüleimtől kapok Erzsébet-utalványt + részmunkaidőben fogok dolgozni.


Körül-belül hatvanezer forintom lenne + 14000 Erzsébet-utalvány és szabadidőkártya.


2018. aug. 1. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Kb 30000 Ftból, abban benne van a hétköznapi étkezésem, a BKK bérlet, és a mobilnet.
2018. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 30000 ft-ből jövök ki havonta, haza nem járok mondjuk, úgyhogy olyan költség nincs benne, de a Budapest bérlet, a kaja, és a közös használatú cuccok (takarítószer, wc papír, stb.) is beleférnek. A kaját magamnak főzöm, beülni valahova max. 1-2-szer szoktam havonta (de ez sem étterem). (Nyilván az albérlet ára nincs beleszámolva.)
2018. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
30000 ft? :O Mit esztek ti?
2018. aug. 1. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok.

Sajt, csirkemell, zab, rizs, bulgur, fehérjepor, kolbász, túró, teljeskiőrlésű kenyér, néha ha akciós akkor karaj.

2018. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig a második.

Tény, hogy én nem vagyok egy nagy étkű ember. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek, és ezeket piacon veszem, így nincs horribilis ára. A reggeliket meg a vacsorákat nem viszem túlzásba, legtöbbször zabkása valami gyümölccsel, esetleg teljes kiőrlésű kenyérből meéegszendvics. Ebédre rizs, kuszkusz, hozzá mondjuk csirkemell, rakott zöldséges darálthús, néha sütök magamnak pizzát, leveseket gyakran főzök. Viszonylag mindig nagyobb adagot, tehát 3-4 napra. Én meg tudok élni ennyiből úgy, hogy nem éhezek.

2018. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!