Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyaként nem tudok bejelentke...

Gólyaként nem tudok bejelentkezni a neptunba?

Figyelt kérdés
Megkaptam a neptun kódok, leírták a jelszavam (születési dátum ugye míg meg nem változtatom). De nem tudok belépni. Azt írja, hogy érvénytelen azonosító vagy jelszó. Na mindkettő egészen biztosan helyes, szóval nem én rontottam el őket, ez tuti. Írjak esetleg valakinek ezzel kapcsolatban vagy csak próbálkozzak tovább? Más gólyák be tudnak jelentkezni?

2018. aug. 2. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem először meg kellett változtatnom a jelszót, csak így tudtam belépni.
2018. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

EHA kodot nem kaptal? Probald azzal

Neptun koddal nem lehet bejelentkezni.

2018. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De hogy tudnám megvaltoztatni a jelszavam ha be sem tudok lépni?:D

Nem kaptam EHA kódot, debreceni egyetemről van szó, itt eduID-t kellett csinálni, az EHA is ilyesmi? Mert az eduID-vel is próbálkoztam de azzal se engedett be

2018. aug. 2. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Én ELTE-s leszek, van egy külön felület, ahol meg kell változtatni. Neked nincs?

2018. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eduID-vél kellett bejelentkeznem, sikerült :) köszi mindenkinek
2018. aug. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!