Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! A pécsi Janus és...

SÜRGŐS! A pécsi Janus és Babits szeptemberben kezdődő 9. évfolyamnak mik voltak a nyári kötelező olvasmányaik? Maga a gimnázium szokta megadni, hogy melyik olvasmány fog kelleni?

Figyelt kérdés

Alig egy hónapom van kiolvasni őket/őt :/

Nagyon de nagyon megköszönném a válaszokat!



2018. aug. 2. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor kezdtem nem adtak meg semmit. Talán meg általánosban adtak javaslatot, hogy mit lehetne, de nem kértek számon semmit 9.-ben
2018. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huha...köszi a válaszodat^^
2018. aug. 4. 12:45
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én Janusos vagyok, én is most leszel kilencedikes (csak ez már 3. évem lesz, mert a hatosztalyos rendszerben vagyok). Nekünk megmondták a kötelezőket (Szophoklész: Antigoné, Shakespeare: Hamlet, Moliere: Tartuffe, Homérosz: Odüsszeia). Szerintem nem kell elolvasnod most a szünetben őket, mi sem szoktuk. A tanév közben mindig min. 2-3 héttel azelőtt szólnak, hogy elkezdenénk foglalkozni a könyvvel. Ilyenkor bőven ki tudod olvasni. Melyik osztályba fogsz járni (a/b)? Ha még lenne kérdésed, nyugodtan írhatsz privátban.

2018. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!