Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van az Ajtósi...

Mennyi esélyem van az Ajtósi dürer koliba?

Figyelt kérdés
Anyum és apum nevel, anyu dolgozik egyedül, 155e forintot keres, debrecen az állandó lakhely, és jó tanuló voltam, érettségi 4-5 erdemjegyekkel zárult.

2018. aug. 2. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs testvéred akkor 28+ pontod van (pontosan nem tudom így kiszámolni mert ahhoz a szakodhoz tartozó pontos érettségi eredményeidre lenne szükségem, anyukád munkaviszonyát sem tudom így bele venni, plusz azt sem tudom hogy apukád melyik kategóriába tartozik), de ezek mind csak plusz pontokat hozhatnak még a felvételi segédletet nézd meg. :) [link]
2018. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy számolom, ha jól számolom, hogy:


Egyik szülő alkalmazott - 5 p

Másik szülő m.nélküli juttatások nélkül - 6 p

Érettségi eredmény 161-200% között - 4 p

Részösztöndíjas vagy önköltséges hallgató - 4 p

Nappali tagozatos hallgató - 3 p (ezt nem értem, mert igaz rám, de egy halmazban van az előző szemponttal. Csak az egyik lehet?)

Távolság 200-224 km (Debrecen) - 8 p

1 főre jutó jövedelem 49501-53700 ft - 9 p


Ezek szerint 39 pontom lenne. Nem tudom abba a koliba elég-e.

2018. aug. 6. 01:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Végül melyik koliba kerültél?
2018. szept. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lett ?
2018. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajtósi. :)
2018. szept. 15. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
és szerettél ott lakni? milyen tapasztalataid vannak?
2022. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 nap múlva költözöm ki, 4 év ittlakás után. :))) Nagyon jó az elhelyezkedése, attól már csak a többi kolis jobbfej. A KCSSK-hoz képest kevésbé modern, de nagyon takaros, rendben tartott épülete van, egy szép kis kerttel, ahol mindig vannak társalgó csapatok. 2 fős szobák vannak, amiket a lakóik nagyrésze rendben tart és szép állapotban adja át a következő lakónak. a zuhanyzók közösek, de ügyelve a higiéniára ebből sem volt gond számomra. Én nagyon szerettem itt lakni. Nemcsak az emberek miatt, akiket megismertem és a barátaimnak mondhatok, nemcsak a páratlan kilátás miatt, nemcsak a városliget miatt ami itt van a szomszédban, de az emlékek miatt, amik ehhez a helyhez kötnek. :)
2022. aug. 28. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!