Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Műszaki menedzser alapszakon...

Műszaki menedzser alapszakon mennyire nehéz a matek? Nem vagyok kitűnő belőle, de ha akarom azért megértem.

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha BME, elég könnyű.
2018. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a matek az ilyen helyeken nem szokott nehéz lenni. Bár nem ismerlek, de áz emberek nagy része, akiket felvesznek nem buknak ki a matekon, ugyanis be lehet gyakorolni a feladatok nagy részét anélkül, hogy értenéd minek csinálod...
2018. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem nehéz.
2018. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a fizika?
2018. aug. 7. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

A fizika sem nehéz, az oktatók tudják, hogy nem fizikusok vagy mérnökök lesztek. A követelményeket is ehhez igazítják: [link]


Gondolj arra, hogy kik elvégezték ezt a szakot, az teljesen más kérdés, hogyha vkinek semmi sem marad meg, akkor mi értelme ezeket oktatni. De ez mindegy is, én úgy hallottam, azért el lehet ezzel a diplomával helyezkedni.

2018. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!