Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj lehet majd a beiratkozáskor?

Baj lehet majd a beiratkozáskor?

Figyelt kérdés
Egyetemen kérik az oltási könyvet, viszont én már úgy kaptam azt még amikor 12éves voltam, hogy hibajavítózva voltak az adatok, valószínűleg ugye másnak készült és számomra nem volt és ezért tették vele ezt. Megkérdőjelezhetik, hogy mi “csaltuk-e be” az oltásokat a felvételnél.(?)Ha igen akkor mit csináljunk vele.(?)

2018. aug. 7. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
dehogy kérik XDDD béna troll
2018. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De kérik, mert olyan szakra megyek ahova kell majd egészségügyi vizsgálat is, nem értem miért lennék troll te igen agyonképzett ****.
2018. aug. 7. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne troll? :D Én gyógyszerészetire megyek, és pont holnap megyek alkalmassági vizsgára, ahova szintén kell az oltási könyv.

Amúgy szerintem ha egy orvos lepecsételi, és igazolja, hogy orvos által volt javítva, akkor nem lehet gond.

2018. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Max kérni kell az orvostól valami igazolást. Bár szerintem nem fognak belekötni. Az én könyvem sem volt teljesen "tiszta" (én a PTE-n vagyok), de semmi nem volt.
2018. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is PTE-re megyek, nincs leigazolva a javítás.
2018. aug. 7. 22:12
 6/6 A kérdező kommentje:
De majd rákérdezek a házi orvosnál, ezt még a suli orvos csinálta.
2018. aug. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!