Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettek egy egyetem...

Ha felvettek egy egyetem másik karára, akkor elég elmennem beiratkozni?

Figyelt kérdés
Jártam szeptembertől Szegedre egy karra, amit fél év után abbahagytam és passziváltattam magam. Most felvettem egy másik karra szintén az SZTE-n. Ilyenkor csak el kell mennem a beiratkozás napján beiratkozni, vagy a Neptunban és a Moduloban is kell valamit csinálnom? Aki tud erről valamit, az kérem írjon!

2018. aug. 9. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell iratkoznod a másik szakról mindenképpen, hacsak nem akarod a kettőt egyszerre csinálni. :)
2018. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hogyan? A HSZI-be menjek be és ott mondjam, vagy hogy?
2018. aug. 12. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Az adott kar oldalán lévő törlési kérelmet kell kitölteni, majd ezt az adott kar Tanulmányi Osztályán leadni. Érdemes utánajárni annak, hogy mikor tudsz bemenni a TO-ra, mert nyár lévén nincs sok időpont, kb. 1 órát vannak bent egy nap.
2018. aug. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És valaki tudja, hogy ha csak Moduloban passziváltattam magam és nem mentem be személyesen, mert külföldön voltam, akkor passzívnak számít-e az a félév vagy sem?

Valamint elég akkor kiiratkoznom mielőtt mennék a másik karra beiratkozni?

2018. aug. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!