Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika karosok (vagy...

Informatika karosok (vagy informatika területen dolgozók) mennyi tudásotok volt középsikolában, mielőtt egyetemre mentetek?

Figyelt kérdés

Pl tudtatok-e programozni, értetétek a hálózat működését, felépítését vagy bármiféle egyebet ami hasznosnak bizonyolult és még ha egy parányival is de kevesebbet kellett az adott témáról tanulnotok?


ui.:a fenti 2 téma(prog, háló csak 1 példa ..az informatika/szám.tech témakör nagyon nagy szóval bármi jöhet)


2018. aug. 10. 17:07
 1/2 dorityika válasza:
Változó, volt csoptársam már tudott C-ben programozni, neki könnyebben ment a prog1,2, háló, mestint, viszont a matekkal szívott. Nekem nem volt hozott tudásom, a matekos tárgyak mentek, viszont a prog2, mestint, háló nagyon szenvedtem velük, ill a mestinttel még szívok. Nagyon nagy a lemorzsolódás. De ha tényleg rááldázod az időd foglalkozol vele, be lehet hozni a hiányzó tudást, bár nagyon sok múlik a tanár hozzáállásán is.
2018. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem informatikatudásom nem igazán volt, programozni annyit "tudtam", hogy példaprogramok alapján tudtam írni ilyen "írd ki a számokat 1-től 10-ig" jellegű programokat, de az nem túl sok. :)


Matekból egy közepes erősségű gimi jobbjai közé tartoztam (ami szintén nem egy nagy valami). Viszont elégnek bizonyult. Ehhez viszont az kell, hogy motivált legyél és szánd rá az időt a gyakorlásra.


(Hálózatok, architektúrák és egyéb tárgyakról még csak hallani sem hallottam egyetem előtt.)

2018. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!